Travel Work and Travel

Encyklopedia wiedzy o Work and Travel

By on 22 listopada, 2017

Zdjęcie użytkownika Work and Travel USA - Polska.

Jak już wiecie, mój wyjazd do Stanów Zjednoczonych spowodowany był chęcią spełnienia mojego American Dream, a jak mi się to udało? Pojechałem na Work and Travel!!!

Przed moim pierwszym wyjazdem bardzo dużo czytałem na ten temat. Miałem mnóstwo pytań, wątpliwości, ale przede wszystkim determinacji w spełnieniu marzeń, dlatego wiem jak ciężko podjąć decyzję i znaleźć odpowiednie informacje. Informacje dla osób, które planują się zapisać jak i dla tych, którzy już się zapisali.

Dla wszystkich osób, które chciałyby się wgłębić w temat Work and Travel, oprócz mojego bloga polecam również forum internetowe www.workandtravel.info. Jest to taka pewnego rodzaju Encyklopedia wiedzy o Work and Travel!

Znajdziecie tam informacje od nas samych, czyli uczestników jak i bardzo obszerną zakładkę FAQ.

Na forum możecie przeczytać między innymi o:

  • Biurach, organizujących wyjazdu na program Work and Travel
  • Pracodawcach w USA, czyli wybór miejsca pracy
  • Pytania i odpowiedzi związane z Wizą J1 i wizytą w konsulacie
  • Jak kupić bilety lotnicze do USA
  • Pobyt w USA
  • Czy najbardziej Was interesujący temat, podróży po USA. Dla osób lubiących geografię znajduje się super mapa USA z zaznaczonymi amerykańskimi Parkami Narodowymi oraz lokalizacją biur zajmującycmi się programem.

Dodatkowo, jeśli jest Wam mało to Work and Travel USA posiada grupę na facebooku, na której My, uczestnicy informujemy się o wszystkim!

https://www.facebook.com/groups/WorkAndTravelUSAPolska/

 

Jeśli dalej wam mało, to zapraszam do siebie! Jako 2 krotny i przygotowujący się do 3 wyjazdu uczestnik programu Work and Travel , chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Obserwując mój blog bogusztoimie.pl będziecie na bieżąco z informacjami, podróżami i miejscami w USA, które co tydzień wlatują na bloga i Facebooka: https://www.facebook.com/bogusztoimie/

Na blogu dowiecie się co nieco o OBX i Północnej Karolinie, czy niesamowitych podróżach jakie doświadczyłem podczas swojego pobytu w ramach Programu Summer Work and Travel!

 

 

TAGS
RELATED POSTS
Nowy Jork w 2 dni!

9 kwietnia, 2018

W ciągłej trasie!

30 stycznia, 2018

Los Angeles w 2 dni!

20 grudnia, 2017

LEAVE A COMMENT

Bogusz
Szczecin, Polska

Cześć! Nazywam się Bogusz i chcę wam przedstawić swoją podróż! Maniak Stanów Zjednoczonych, świeżo upieczony podróżnik, który uwielbia robić zdjęcia ze swoich wypraw. Kilkukrotny uczestnik programu Work and Travel w USA

Facebook Pagelike Widget